پویابافت در یک نگاه

از تولد مجموعه پویا بافت ابزار آریا قریب به دو دهه می‌گذرد، تمرکز اصلی "پویابافت" در تولید محصولات باکیفیت در حوزه نساجی و بافندگی است، رسته‌ای که در دنیا از آن با نام "صنعت نوار باریک" یاد می‌شود. محصولات تولیدی مجموعه پویابافت از جمله انواع نوار باریک در صنعت مبلمان نظیر ثرمه، نواردور مبل، ریشه، منگوله و... در صنعت پوشاک شامل کش کمری ژاکارد، لبه یک رو و دو رو، رکاب لباس زیر، کش کاغذی، کش پهن کنگره‌ای و... انواع نوار سراجی، بند کفش، کش قیطانی در صنعت کیف و کفش و در صنعت پزشکی محصولاتی از جمله کش ماسک، کش تنفسی، کش مخصوص انواع آتل، کش‌های مخصوص پس از جراحی، گن‌های مخصوص و باند کشی می‌باشد.

تولیدات این شرکت با نخ‌های پرکاربرد در نساجی از جمله نخ پلی استر، نایلون، پلی پروپیلن، پنبه و... با انواع کش رابر و لاکرا کاور شده بسته به سفارش مشتریان در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف انجام می‌پذیرد.

Pouyabaft

در سال‌های اخیر بنیانگذار "پویابافت ابزار آریا" به همراه مشاوران کاربلد و مدیران ِ توانمند بخش‌های مختلفِ شرکت در تلاشند تا خیزهای بلندی که در حوزه توسعه سازمانی برداشته شده است را به گام‌های بلند تبدیل کنند تا از این رهگذر فرآیند توسعه و بلوغ سازمانی تکمیل گردد.

از ویژگی‌های بارز کارخانه پویابافت، می‌توان به فضای وسیع سالن‌های تولید اشاره نمود که امکان تولید انواع مختلف نوار باریک در بخش‌های مجزا را فراهم نموده است، این مهم با بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته و به روز دنیا، واردات مواد اولیه با کیفیت و همچنین جذب نیروهای جوان، مجرب و با انگیزه موجب بالا رفتن حجم تولید و افزایش کیفیت محصولات تولیدی شده، بدست آمده است.

همکاران پرتلاش ما در مجموعه "پویابافت" از کارخانه و تولید گرفته تا واحدهای ستادی مانند فروش، تحقیق و توسعه و ... نزدیک به دویست نفر هستند که با خانواده‌هایشان، خانواده بزرگتر و  هزار نفری "پویابافت" را شکل داده‌اند.

سالن پوشاک

ما توانسته‌ایم محصولات تولیدی‌مان را به کشورهایی نظیر ترکیه، گرجستان، بلاروس و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس صادر کنیم و سخت در تلاشیم که در آینده‌ی نه چندان دور محصولاتمان را به مهد ِصنایع ِحوزه فعالیتمان؛ کشورهایی نظیر چین، ایتالیا و سایر کشورهای اروپا صادر نماییم، تا از فراخور این فضا سه چیز را اثبات نماییم؛

یک؛ برای بهترین بودن تلاش می کنیم...

دو؛ ایران و ایرانی توانمند است...

سوم؛ آغوشمان برای پذیرش نقدهای شما مخاطبان و مشتریان گرامی‌مان باز است...