ثرمه

ثرمه

صنعت مبلمان

ثرمه؛ نواری طنابی شکل است که از تابیدن چند رشته نوار به یکدیگر ساخته می‌شود. قطر ثرمه اغلب نزدیک به یک سانتی‌متر است ولی با توجه به انواع ثرمه، ممکن است قطر آن کمی کمتر و یا بیشتر باشد.

کد محصول :

ثرمه؛ نواری طنابی شکل است که از تابیدن چند رشته نوار به یکدیگر ساخته می‌شود. قطر ثرمه اغلب نزدیک به یک سانتی‌متر است ولی با توجه به انواع ثرمه، ممکن است قطرآن کمی کمتر و یا بیشتر باشد.


شرکت " پویا بافت " از پیشگامان تولید ثرمه مبلی در ایران با تیراژ و تنوع بالا می باشد. ثرمه سه لا همانطور که از نام آن‌ پیداست، از به هم تابیدن سه رشته نوار تولید می شود. شرکت " پویا بافت " به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولات خود از جمله ثرمه مبلی، همواره توانسته است ثبات رنگ و کیفیت این کالاها را حفظ کرده و با دقت به میزان انعطاف پذیری و استحکام این کالاها، با نظارتِ واحد کنترل کیفیت، نامی مطرح در مقایسه با برندهای خارجی برای خود بسازد.​


ثرمه موثرترین کالا برای تکمیل و نهایی سازیِ مبلمان از حیثِ زیبایی و تمیزیِ کار است. علاوه بر اینکه جنبه زینتی این کالا غیر قابل انکار است، ثرمه کالایی است کاربردی برای پوشاندن منگنه‌های دور مبل و همچنین برای جلوه ی بیشتر ِمبلمان. برای پوشاندن کناره‌های مبلمان که محل ِاتصال پارچه و چوب است، اغلب ثرمه را با چسب حرارتی به دور تا دور کار می‌چسبانند تا محصول نهایی تمیز و بی‌نقص به دست مصرف کننده برسد.

علاوه بر مبلمان، ثرمه را می‌توان برای تزئین پرده، کوسن، فرش، تاب، ساک دستی، آباژور و موارد ِبسیار ِدیگری به کار برد.

تنوع بالای ثرمه مبلی شرکت " پویا بافت " در مدل و رنگ بندی برای مطابقت ِ هر چه بیشتر با پارچه مبلی، از نقاط حائز اهمیت محصولات پویا بافت می‌باشد که به زیبایی ِهر چه بیشتر مبلمان کمک کرده و رضایتمندی خریداران را به همراه می‌آورد.

هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد